sobota 30. srpna 2014

Inspirační projekt....

Davona vyhlásila další kolo své soutěže. Tématem pátého kola je Technika a Stroje.

Podmínkou je použití bílé, černé a maximálně jedné doplňková barvy. Dále použití hřebíčků, průchodek nebo knoflíků, na ozdobení projektu. Přesné znění zadání, termíny i výhru si můžete prohlédnout na jejich blogu.

Jako inspirační projekt jsem vytvořila přáníčko s lokomotivou.

Zvolila jsem razítko lokomotivy od Deep Red Stamps. Natiskla jsem jí pomocí StazOnu šedé barvy.


Vodním štětcem a černým Distress inkoustem jsem lokomotivu vybarvila.


Obrázek jsem podlepila černou čtvrtkou.


Jako podklad jsem zvolila pruhovaný šedo-bíly papír My Mind´s Eye. Na něj jsem nanesla bílé gesso a špachtličkou jsem ho rozmazala po papíře. Udělala jsem silnější vrstvu a nechala pořádně zaschnout.


 Po proschnutí podkladu jsem papír potiskla razítkem s písmem.Vyřízla jsem několik ozubených koleček z černé čtvrtky. Jedno jsem opatřila kovovým hřebíčkem. A jedno zase průchodkou.  Na připravený podkladový papír jsem sestavila kompozici z obrázku s lokomotivou, ozubených koleček a rámečků, vystřižených z vzorovaného papíru MME, stejné kolekce, jako byl pruhovaný papír.


Vše jsem pak nalepila na černou čtvrtku, tvořící přáníčko.


Děkuji za nakouknutí. Přeji krásný den a .... pojďte si zasoutěžit :-)
1 komentář:

  1. Milá Ilono, tento tvůj výtvor mě velmi okouzlil :-) Moc hezké! Kromě jiných, samozřejmě. Já to s papírem, látkami a podobnými materiály moc neumím, věnuji se home made kosmetice :-) ALE, zrovna mi běží na blogu kreativní soutěž, které je snad vymyšlená pro tebe :-) Kdybys měla zájem, mrkni.

    Petra z Nevšedních dnů

    OdpovědětVymazat