středa 30. prosince 2015

Papercards.cz - challenge č. 6

Krásný předposlední den roku 2015! Je tu 6. kolo challenge Papercards. cz a my se moc těšíme na vaše příspěvky. Připravili jsme pro vás další sketch a další inspiraci od design teamu a jeho hostů.
Svůj příspěvek jsem se snažila tvořit přesně podle sketche. Základ je stříbrná čtrvtka, použila jsem cákance akrylové barvy ve dvou odstínech a chipbordové hvězdy jsem naembosovala práškem. Čísla letopočtu jsou chipboards  - KETA


Co je to sketch?
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.


Design team                                                          Vítězka challenge č. 4 Petra MynaříkováSponzorem tohoto kola je Davona - internetový obchod s velkou nabídkou nejen záíkladního materiálu pro vaše tovření. Najdete zde stroje Big Shot a všechny typy šablon a embosovacích kapes, nabídku akreditovaných kurzů a spoustu návodů na tvoření.
Výhra v 6. kole challenge s papercards.cz.Pravidla pro challenge č.6:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.1.2016 do půlnoci
-  vítěze vybere sponzor daného kola a to 14.1.2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat