úterý 15. prosince 2015

Papercards.cz challenge č. 5

Jsme moc rádi, že se účastníte naší challenge i v tomto uspěchaném vánočním čase. Na další tvoření sice nebudete mít více času, ale bude to čas povánoční, kdy už budou všechny nákupy, pečení a uklízení za námi a vy se můžete zúčastnit a vyhrát!

Sketch pro 5. challengeA protože opakování je matka moudrosti, tak ještě jednou.... :-)

Co je to sketch? Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.
Musím sketch přesně dodržet? Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.

Zpracování této předlohy kolegyněmi z design teamu:
Hostující designér Alenka Burešová 5 let :-) Ája tvořila s maminkou a přáníčko udělala úplně sama! Nesmí tady chybět!Vítězka  challenge - Soňa Drdlíková


Sponzorem tohoto kola je Iriska scrap a hrajeme o tuto cenu:
Těšíme se na vaše příspěvky....

Pravidla pro challenge č.5:
- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28.12.2015 do půlnoci
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29.12.2015 - všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
- vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!Žádné komentáře:

Okomentovat