čtvrtek 15. října 2015

Papercards.cz challenge č.1


Milé scrapženy a všichni příznivci scrapbookingu, cardmakingu zkrátka papírového tvoření. Rády bychom vám představily novou pravidelnou challenge neboli krásně česky výzvu. Vyzýváme vás k tvoření :-) Nebude to nic těžkého, pravidla budou jednoduchá a zvládne to každý!

2x za měsíc pro vás budeme mít připravený jednoduchý sketch (nákres) přání, podle kterého vyrobíte přáníčko, pošlete nám fotografii a my ji zveřejníme. Budeme soutěžit o skvělé ceny a výherce vybere vždy sponzor daného kola.

První challenge bude pouze téma, aby byl rozjezd jednodušší, sketche od dalšího kola Emotikona smile Přímo se nabízí BABÍ LÉTO.

Design team Papercards.cz pro vás připravil inspiraci, aby vám to tvoření šlo hezky od ruky :-)Ilona Červinková
Pravidla pro challenge č.1:
- vyrobte přání na téma Babí léto
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28.10.2015
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29.10.2015
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
-  pokud nejste na facebooku, nesmutněte, všechna přání zveřejníme po uzavření kola na blogu Iriska scrap včetně vítěze. Vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!

Sponzorem tohoto kola je Iriska scrap

http://iriska-irena.blogspot.cz/
https://www.facebook.com/IriskaIrena

Ve hře je tato kreativní sada pro vaše tvoření!


Těšíme se na vaše příspěvky, užívejte si krásný podzim!
Žádné komentáře:

Okomentovat