pátek 30. října 2015

Papercards.cz challenge 2.


První kolo naší challenge proběhlo a nebylo vůbec jednoduché z tolika krásných přání jedno vybrat, ale vyhrát může jen jeden. V naší první challenge to byla Jitka Klimíčková a její práce můžete shlédnout na jejím blogu.  V příštím kole bude také naším hostujícím designérem. Vy ostatní neházejte flintu do obilí a zúčastněte se dalšího kola naší pravidelné challenge. Od tohoto kola budeme tvořit podle sketchů, které pro nás připravuje KETA Markéta Němečková a my moc děkujeme!!!

Sketch pro challenge č.2
Ukázkové práce našeho design teamu podle tohoto sketche

Ilona Červinková
Sponzorem pro druhé kolo je KETA - výrobce skvělých gumových razítek, kartonových chipboards, kartonových minialb a mnoha dalších důležitých věcí pro naše tvoření!


Výhra je krásná, moc děkujeme a vám nezbývá nic jiného, než vytvořit přání podle sketche, abyste vyhráli tuto skvělou cenu! A to není všechno, jako bonus výherci nabízí KETA jedno razítko z jejího eshopu podle vašeho výběru!! A to už si určitě zaslouží vaši účast!
Pravidla pro challenge č.2:
- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.11.2015
- vítěze vybere sponzor kola a to 14.11.2015 - všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
- pokud nejste na facebooku, nesmutněte, všechna přání zveřejníme po uzavření kola na blogu Iriska scrap včetně vítěze. Vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!


Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat