neděle 9. března 2014

Výměna visaček
Před časem jsme se s Petrou domluvily na výměně visaček. Téma bylo volné, jedinou podmínkou byla tmavě červená barva, která je nám oběma sympatická.  Petra tu svou pro mě popsala na svém blogu. Visačka je naprosto neuvěřitelná, sami se pokochejte….

Já jsem visačku vytvořila v romantickém vintage stylu. Visačka je na lepenkovém základu, který jsem vyřízla na BigShotu. Základ byl původně bílý. Aby získal omšelý vzhled, mírně jsem jej otrhala a prozatím odložila.
Na rudou čtvrtku jsem natiskla velké pozaďové razítko pomocí embossovacího média, posypala červeným embossovacím práškem a zatavila pistolí. Celý obvod čtvrtky jsem víceméně nepravidelně propíchala a ručně prošila lesklou béžovo-zlatou nití. Snažila jsem se docílit vintage vzhledu, takže niť je na některých místech povolená….
Pak přišla na řadu ozdoba. Štítek z kartonu jsem embossovala zlatým práškem a nalepila do spodní části visačky. Na jednu stranu jsem dala brads s červeným kamenem a na druhou jsem umístila velkou rudou růži z decoclay hmoty. Pak už jen ozdobu s ptáčkem a pár červených kamínků a bylo hotovo. Celé jsem to nalepila na připravený kartonový základ, opatinovala hnědým distress inkoustem a nahoru jsem uvázala stužky…. Zadní strana visačky je také patinovaná inkoustem a na celé ploše je natištěn stejný motiv jako na přední straně visačky.


Sama jsem visačku díky časovému presu posledních dní nenafotila a proto moc děkuji Petře že mou visačku skvěle nafotila a já vám jí tedy mohu ukázat. Snímky jsem složila do koláže a vy se můžete podívat…


1 komentář: