pondělí 18. února 2013

12 tags of 2013Začalo to nějak v lednu. Na blozích Pampelišky a Tapevy, jsem viděla visačky inspirované Timem Holtzem. Pak jsem viděla visačku i u Olinky. Jejich visačky byli tak kouzelné a inspirativní, že jsem hned dostala chuť taky si nějakou takovou podle Tima udělat. Mrkla jsem na jeho blog na únorovou visačku a podle ní vznikla tahle červená. 
Moc se mi líbil nápad s kartou a chtěla jsem ho na visačce zachovat. Tak jsem použila razítko srdcové královny, vybarvila ho a několik částí vyzdvihla 3D čtverečky. Spodní část jsem ozdobila papírovou krajkou nabarvenou na černo a bílými třpytivými kamínky. Jako tečku jsem na přírodní provázek uvázala klíček. Použila jsem textové razítko od Kety – jen Ty a Já. Horní část visačky je zdobená srdíčky a to jak malými výseky, tak kamínky ve tvaru srdce. Pro kontrast jsem ještě použila černý výsek Timových ornamentů a visačku uvázala červenou mašličkou.
Děkuji za návštěvu a přeji krásný začátek nového týdne :-)

8 komentářů:

 1. Wow, to je nádhera. Moc se ti Ilonko povedla. Super !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heli, děkuju moc za krásná slova, jsem ráda, že se visačka líbí...

   Vymazat
 2. Ilonko, vyhrála sis...visačka je povedená

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za pochvalu. Zjišťuji, že tohle "hraní" mě v poslední době moc baví. Dokonce jsem si rozdělala další stránku v Art Journalu...

   Vymazat
 3. No vida, tady mi něco uteklo :)...povedená srdcová královna!

  OdpovědětVymazat
 4. Tak tohle mi taky uniklo. Ilonko máš ji moc hezkou! Parádní kousek!

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherná visačka, nápaditá, pěkné barvy.

  OdpovědětVymazat
 6. Děvčata, moc děkuju za milá slova :-)

  OdpovědětVymazat