sobota 24. listopadu 2012

Já nespím... já tvořím :-)Letos poprvé budu prodávat na Vánočních trzích, které se každoročně konají u nás v muzeu. Trhy trvají 6 dní. A tak jsem tu zahrabaná v papíru a tvořím. A občas (teď už teda víc občas :-) ) mě chytá panika. Co když toho budu mít málo? Co když toho budu mít moc? Co když se moje věci nebudou líbit…. A tak. A pak se ponořím do nočního ticha, do ruky vezmu nůžky, pustím se do vánočních přání, visaček, jmenovek, krabiček a všech těch nezbytností a za chvíli je po panice….

A tady je pár ukázek mých vánočních projektů. A další spoustu jsem nefotila :-) Musím poctivě říct, že se často chodím inspirovat na zahraniční weby  i české blogy ke svým kolegyním. 
Velmi mě nadchlo použití smršťovací folie na přáníčku. Poprvé jsem ten nápad i s popisem viděla u Didi na blogu. A protože jsem si v jejím obchůdku pořídila nádherné razítko sněhuláčka od HeroArts, udělala jsem ozdobu na přáníčko s jeho pomocí. Papíry na přání jsem použila z kolekce Winterland od firmy Fancy Pants. (Když jsem je kdysi vybalovala, byla jsem k nim dost skeptická …. Ó jak jsem se tenkrát mýlila, na přáníčku vypadají skvěle) A textové razítko je od Lucy65.A protože se líbilo, vznikla i další varianta :-) Papíry jsou z kolekce Wonder od firmy Authentique. A protože jsem v té kolekci nenašla světlý papír, který jsem potřebovala, udělala jsem si ho sama z rubové strany jednoho z papírů. Papíry z této kolekce jsou oboustranné, přičemž ta druhá strana je bez vzoru, světlá a jen barevná jakoby vintage patina. Přitom barevně ladí s celou kolekcí. Pomocí „pozaďového razítka“ dřeva od HeroArts,  razítek vloček a Distress inkoustu Frayed Burlap, jsem si udělala papír, který se mi hodil do kompozice. Na ozdobu jsem vybrala opět razítko HeroArts, (Car With Tree, tentokrát z Hurápapíru). 


Krásný víkend a děkuji za návštěvu.

7 komentářů:

 1. Ilčo, před svojí první prodejní akcí jsem měla úplně stejné pocity :-) Ale všechno dopadlo dobře a já jsem byla spokojená. Přeju Ti, aby také vše dopadlo na jedničku. Přáníčka jsou moc pěkná, ale nejlepší je ten okatý sněhulák :-) Jsem to taky zkoušela, ale mám malá očička :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leo, děkuju moc za přání i za pochvalu. Určitě pak dám vědět jak jsem dopadla. Sněhuláka jsem letos využila naprosto maximálně :-)

   Vymazat
 2. Všechno je moc krásný:-)A určitě budete mít úspěch!!Toho bych se vůbec nebála:-)Přeji hodně štěstí:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ilčo, tak to je krása. Jedna za druhou. Toho sněhuláčka ti závidím, ale to už víš :-) Pokud to vyjde, tak budu mít taky :-) je užasný a ta smršťovačka mu opravdu sluší, ten nápad s autíčkem je taky povedeny :-). Tleskám a přeji velký úspěch s prodejem, a spoustu spokojených zákazníků.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc děkuju :-) Za podporu a za pochvaly. Děkuji moc.

  OdpovědětVymazat
 5. Ilonko, všechna přáníčky, visačky, všechno to máš nádherné, precizní, znám tvoji dokonalou vypracovanost, určitě budeš mít úspěch. Držím palce :-)
  PS.Sněhuláčci jsou roztomilí, asi si taky budu muset nějakého pořídit ;-)

  OdpovědětVymazat